Cenové rozpětí: Od do

Srovnat nemovitosti

Medi Reality

Po několika dlouhodobých pobytech od roku 2010 ve Španělsku v oblastech od Barcelony (Katalánsko) až po Malagu (Andalusie), včetně Palmy de Mallorcy (Baleáry) jsme se se sestrou rozhodly využít synergii její advokátní praxe a mých ekonomicko-manažerských zkušeností a založily jsme společnost v oblasti prodeje realit a služeb s tím souvisejících.

V průběhu roku 2018 jsme vytvořily síť spolupracujících partnerů, tak abychom mohly zajistit servis, jaký bychom si představovaly samy pro sebe. Díky tomu naši klienti budou mít vždy k dispozici i českou podporu. Věříme, že Španělsko představuje víc než jen bydlení u moře – je to o odlišném způsobu života, o jiné kultuře, kterou Vám rády ukážeme i na místě. Ve Španělsku mají v pobřežních oblastech přes 300 slunečních dnů v roce, které si můžete užít nejen u moře, ale též na jednom z mnoha perfektně upravených golfových hřištích nebo pěšky či na kole na upravených trasách.

V současné době je to také dobrá investiční příležitost, např. v případě pasivních příjmů, protože po krizi v roce 2008 se ceny nemovitostí propadly o téměř 50 % a do současné doby stále nedosáhly své předchozí hodnoty, i když obecně ceny nemovitostí ve Španělsku neustále pomalu stoupají. Tím je zde velký předpoklad možnosti zhodnocení – jak v případě pronájmů, tak při podržení nemovitosti s následným prodejem.

Kontaktovat Medi Reality

Seřadit dle:

Nenašli jste, co jste si představovali? Napiště nám svoji představu na info@medireality.com, ozveme se Vám s dalšími možnostmi.