Cenové rozpětí: Od do

Srovnat nemovitosti

O nás

Po několika dlouhodobých pobytech od roku 2010 ve Španělsku v oblastech od Barcelony (Katalánsko) až po Malagu (Andalusie), včetně Palmy de Mallorcy (Baleáry) jsme se se sestrou rozhodly využít synergii její advokátní praxe a mých ekonomicko-manažerských zkušeností a založily jsme společnost v oblasti prodeje realit a služeb s tím souvisejících.

V průběhu roku 2018 jsme vytvořily síť spolupracujících partnerů, tak abychom mohly zajistit servis, jaký bychom si představovaly samy pro sebe. Díky tomu naši klienti budou mít vždy k dispozici i českou podporu. Věříme, že Španělsko představuje víc než jen bydlení u moře – je to o odlišném způsobu života, o jiné kultuře, kterou Vám rády ukážeme i na místě. Ve Španělsku mají v pobřežních oblastech přes 300 slunečních dnů v roce, které si můžete užít nejen u moře, ale též na jednom z mnoha perfektně upravených golfových hřištích nebo pěšky či na kole na upravených trasách.

V současné době je to také dobrá investiční příležitost, např. v případě pasivních příjmů, protože po krizi v roce 2008 se ceny nemovitostí propadly o téměř 50 % a do současné doby stále nedosáhly své předchozí hodnoty, i když obecně ceny nemovitostí ve Španělsku neustále pomalu stoupají. Tím je zde velký předpoklad možnosti zhodnocení – jak v případě pronájmů, tak při podržení nemovitosti s následným prodejem.

Proč jsme pro Vás správnou volbou

Jazyková vybavenost

Domluvíme se španělsky i anglicky

Osobní přístup

Jsme s Vámi na místě při koupi

Spolehliví partneři

Spolupracující reality jsou na trhu více jak 10 let

Petra

Vystudovala provozně – ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně, obor European Studies in Business and Economics. V rámci studijního pobytu absolvovala rok na španělské univerzitě Universidad Politécnica de Valéncia, v průběhu let následovalo několik dlouhodobých pobytů ve Španělsku. Pracovala v oblasti leteckého trhu, od roku 2018 společník ve společnosti Reality Mediterraneo s.r.o. Souběžně pokračuje ve studiu španělského realitního trhu na Esneca business school Madrid.

Zuzana

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor právo. Po ukončení studia absolvovala povinnou 3 letou praxi na pozici advokátního koncipienta v Praze, po složení advokátních zkoušek pokračovala v samostatné advokátní praxi. V rámci své profese se setkává s realitním trhem, od roku 2018 společník ve společnosti Reality Mediterraneo s.r.o.